Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 

⇒ Archiv Výsledků 13/14

Archiv Výsledků

1. Kolo

Petrohrad - Kněževes "B"  1:1 (1:1)

Branky: Halámek Lukáš - Vršecký Miroslav

Rozhodčí: Sedláček Petr

10 diváků.

2. Kolo

Slabce - Petrohrad  2:0 (1:0)

Branky: Klekner Vladimír, Macák Tomáš

Rozhodčí: Beran Jan

60 diváků.

3. Kolo

Petrohrad - Hřebečníky  7:2 (3:2)

Branky: Malík Michal 2, Halámek Lukáš 2, Kunc David, Halámek Jakub,

Sochor Petr - Bendl Jiří, Štědronský Filip

Rozhodčí: Kalaš František

30 diváků.

4. Kolo

Lubná - Petrohrad  3:0 (3:0)

Branky: Šesták Jan 2, Souček Petr

Rozhodčí: Tichý Martin

20 diváků.

5. Kolo

Petrohrad - Kolešovice "B"  3:3 (1:1)

Branky: Halámek Lukáš 2, Halámek Jakub - Polánek Daniel 2, Zuska Václav

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

40 diváků.

6. Kolo

Rakovník "B" - Petrohrad  3:2 (3:1)

Branky: Pohnán Martin, Procházka Jakub, Červený Petr - Halámek Lukáš, Sochor Petr

Rozhodčí: Linc Zbyněk

80 diváků.

7. Kolo

Petrohrad - Olešná "B"  4:1 (3:1)

Branky: Sochor Petr 2, Halámek Tomáš, Čmolík Miroslav - Itner Richard

Rozhodčí: Šipoš Jan

40 diváků.

8. Kolo

Panoší Újezd - Petrohrad  0:6 (0:2)

Branky: Halámek Lukáš 2, Půta Lukáš, Sochor Petr, Kunc Jan, Černý Michal

Rozhodčí: Švácha Josef

30 diváků.

9. Kolo

Petrohrad - Ruda  6:0 (3:0)

Branky: Halámek Lukáš 4, Sochor Petr 2

Rozhodčí: Kozák Lubomír

50 diváků.

10. Kolo

Petrohrad - Kounov  2:1 (0:0)

Branky: Kunc David, Sochor Petr - Huttr Petr

Rozhodčí: Stibor Radek

40 diváků.

11. Kolo

Roztoky "B" - Petrohrad  0:2 (0:0)

Branky: Pták Tomáš, Sochor Petr

Rozhodčí: Blín Miloslav

30 diváků.

12. Kolo

Petrohrad - Hořesedly  2:0 (1:0)

Branky: Halámek Lukáš, Sochor Petr

Rozhodčí: Brda Jan

40 diváků.

13. Kolo

Pro TJ Sokola Petrohrad bylo toto kolo volné,kvůli lichému počtu účástníků ve skupině.

14. Kolo

Kněževes "B" - Petrohrad  2:3 (2:2)

Branky: Kříž Jiří, Vaníček Radek - Kovář Jaroslav, Halámek Lukáš, Sochor Petr

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

20 diváků.

15. Kolo

Petrohrad - Slabce  0:2 (0:1)

Branky: Macák Tomáš, Čiha Jiří

Rozhodčí: Stibor Radek

60 diváků.

16. Kolo

Hřebečníky - Petrohrad  2:2 (2:0)

Branky: Hejda Radek, Štědronský Filip - Halámek Tomáš, Malík Michal

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

10 diváků.

17. Kolo

Petrohrad - Lubná  1:5 (0:3)

Branky: Halámek Lukáš - Šesták Jan 3, Pokorný Michal, Trejbal Adam

Rozhodčí: Strouhal Jiří

70 diváků.

18. Kolo

Kolešovice "B" - Petrohrad  2:3 (2:2)

Branky: Polánek Daniel 2 - Šácha Jiří 2, Kovář Jaroslav

Rozhodčí: Hořejší Martin

65 diváků.

19. Kolo

Petrohrad - SK Rakovník "B"  0:2 (0:2)

Branky: Hertl Rostislav, Sodomek Milan

Rozhodčí: Schoř František

45 diváků.

20. Kolo

Olešná "B" - Petrohrad  4:1 (2:0)

Branky: Vodrážka Tomáš 3, Ubl Tomáš - Halámek Lukáš

Rozhodčí: Schoř František

30 diváků.

21. Kolo

Petrohrad - Panoší Újezd  2:1 (0:0)

Branky: Malík Michal, Halámek Lukáš - Polcar Bronislav

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

40 diváků.

22. Kolo

Ruda - Petrohrad  1:2 (1:0)

Branky: Pondělíček Jan - Šácha Jan, Černý Michal

Rozhodčí: Blín Miloslav

30 diváků.

23. Kolo

Kounov - Petrohrad  1:3 (1:1)

Branky: Huttr Petr - Malík Michal 2, Halámek Lukáš

Rozhodčí: Hořejší Martin

40 diváků.

24. Kolo

Petrohrad - Roztoky "B"  8:1 (4:1)

Branky: Malík Michal 2, Kunc Jan 2, Kunc David, Ibl Miroslav,

Šácha Jan, Černý Michal - Ruprecht Martin

Rozhodčí: Kozák Lubomír

50 diváků.

25. Kolo

Hořesedly - Petrohrad  1:2 (1:1)

Branky: Kozák Zdeněk - Šácha Jan, Černý Michal

Rozhodčí: Stibor Radek

20 diváků.

26. Kolo

V tomto kole se nehrálo. Pro Sokol Petrohrad bylo nalosováno volné kolo,

kvůli lichému počtu účastníků okresní soutěže.

Archiv Výsledků