Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 

• Archiv Sezóny 12/13

⇒ Konečná tabulka přeboru

finish-table.png

⇒ Konečná tabulka střelců

Tabulka Střelců OP

Hráč

Celek

Počet Zásahů
Sekyra Aleš TJ Šanov 39
Bařtipán Jaroslav Baník Lubná 37
Bendl Jiří M.Hřebečníky 22
Francl Jaroslav FC Hořesedly 19

 

  Střelci Petrohrad

Hráč Počet Zásahů
Halámek Lukáš 10
Malík Michal 9
Sochor Petr 8
Halámek Tomáš 3
Kunc Jan 2
Kunc David 1
Prištic Martin 1
Půta Lukáš 1
Šácha Jan 1
Zelenka Martin 1

⇒ Konečná tabulka karet

Hráč Žlutá Karta Červená Karta
Gonda Lukáš 1 -
Malík Michal 1 -
Halámek Tomáš 4 1
Halámek Lukáš 2 1
Hejda Petr 1 -
Kunc Jan 3 -
Sochor Rudolf 1 -
Šácha Jan 2 1
Šácha Jiří 1 -
Zelenka Martin 1 -
Černý Michal 3 -
Jelínek Petr 1 -
Kočička Martin 1 -
Půta Lukáš 1 -
Sajfrt Zdeněk 1 -
Kunc David 3 -

⇒ Původní rozpis utkání

Rozlosování "A" mužstva v ročníku 2012 - 2013 JARO

Hrací Den Kolo Datum Utkání Začátek Utkání Hřiště Soupeř
Sobota 14. 22.06.2013 10:00 venku FK Kounov
Středa 15. 08.05.2013 10:00 doma ČL Kolešovice "B"
Neděle 16. 07.04.2013 15:00 venku TJ Roztoky "B"
Neděle 17. 14.04.2013 13:30 doma FC Hořesedly
Neděle 18. 21.04.2013 10:00 venku TJ Šanov
Neděle 19. 28.04.2013 13:30 doma FK Kněževes "B"
Neděle 20. 05.05.2013 13:30 venku FC Po Olešná "B"
Neděle 21. 12.05.2013 13:30 doma Baník Lubná
Neděle 22. 19.05.2013 17:00 venku TJ Slabce
Sobota 23. 25.05.2013 10:00 venku M. Hřebečníky
Středa 24. 19.06.2013 18:00 doma So. Panoší Újezd
Neděle 25. 09.06.2013 10:00 venku ESTA Oráčov "B"
Neděle 26. 16.06.2013 13:30 doma Sokol Mšec "B"

* Kola, číslo 14. a 15. se budou dohrávat později, kvůli

nepřízni počasí na začátku JARNÍ sezóny.

 

Rozlosování "A" mužstva v ročníku 2012 - 2013 PODZIM

Hrací Den Kolo Datum Utkání Začátek Utkání Domácí - Hosté
Neděle 1. 26.08.2012 13:30 Sokol - FK Kounov
Neděle 2. 02.09.2012 13:30 ČL Kolešovice "B" - Sokol
Neděle 3. 09.09.2012 13:30 Sokol - TJ Roztoky "B"
Neděle 4. 16.09.2012 14:00 FC Hořesedly - Sokol
Neděle 5. 23.09.2012 13:30 Sokol - TJ Šanov
Neděle 6. 30.09.2012 10:00 FK Kněževes "B" - Sokol
Neděle 7. 07.10.2012 13:30 Sokol - FC Po Olešná "B"
Neděle 8. 14.10.2012 10:00 Baník Lubná - Sokol
Neděle 9. 21.10.2012 13:30 Sokol - TJ Slabce
Neděle 10. 28.10.2012 13:30 Sokol - Meteor Hřebečníky
Neděle 11. 04.11.2012 14:00 So. Panoší Újezd - Sokol
Neděle 12. 11.11.2012 13:30 Sokol - ESTA Oráčov "B"
Neděle 13. 18.11.2012 10:00 Sokol Mšec "B" - Sokol

* Světle zvýrazněné položky označují již odehraná kola.

* Tmavě zvýrazněné položky označují aktuální kolo.

⇒ Všechny výsledky

1. Kolo

Petrohrad - Kounov  0:0 (0:0)

Branky: žádné branky nepadli

Rozhodčí: Rendl Jiří

20 diváků.

2. Kolo

Kolešovice "B" - Petrohrad  5:0 (2:0)

Branky: Zuska Václav 3, Polánek Jakub, Kozák Lubomír

Rozhodčí: Švácha Josef

70 diváků.

3. Kolo

Petrohrad - Roztoky "B"  1:4 (1:1)

Branky: Kunc Jan - Ruprecht Martin, Svoboda Pavel, Kaplan Miroslav, Čumpelík Ondřej

Rozhodčí: Strouhal Jiří

30 diváků.

4. Kolo

Hořesedly - Petrohrad  5:2 (0:2)

Branky: Machovec Jaroslav 3, Zuska Václav, Drexler Petr - Halámek Lukáš 2

Rozhodčí: Sýkora Antonín

30 diváků.

5. Kolo

Petrohrad - Šanov  1:6 (1:3)

Branky: Halámek Tomáš - Sekyra Aleš 2, Růžička Vladan, Nobilis Vít,

Maissner Jakub, Volráb Tomáš

Rozhodčí: Sýkora Antonín

30 diváků.

6. Kolo

Kněževes "B" - Petrohrad  4:2 (1:0)

Branky: Vaníček Radek 2, Plaček Jan, Vrábík Jan - Sochor Petr, Prištic Martin

Rozhodčí: Kozák Lubomír

20 diváků.

7. Kolo

Petrohrad - Olešná "B"  5:2 (1:2)

Branky: Sochor Petr 3, Kunc David, Halámek Tomáš - Kandler Zdeněk, Telvák Milan

Rozhodčí: Šefara Milan

30 diváků.

8. Kolo

Lubná - Petrohrad  7:1 (2:0)

Branky: Souček Petr 2, Trejbal Adam 2, Trejbal Michal, Bařtipán Jaroslav,

Sedlák Robert, Sochor Petr

Rozhodčí: Schoř František

15 diváků.

9. Kolo

Petrohrad - Slabce  4:1 (1:1)

Branky: Halámek Lukáš 2, Malík Michal, Šácha Jan - Klekner Vladimír

Rozhodčí: Rendl Jiří

20 diváků.

10. Kolo

Petrohrad - Hřebečníky  0:10 (0:6)

Branky: Bendl Jiří 4, Fojtík Michal 2, Hejda Radek 2, Suchánek Lukáš, Týřl Daniel

Rozhodčí: Sýkora Antonín

20 diváků.

11. Kolo

Panoší Újezd - Petrohrad  4:3 (2:2)

Branky: Polcar Robert, Hudák Michal, Beneš Pavel, Červený Pavel - Malík Michal

Halámek Lukáš, Kunc Jan

Rozhodčí: Šefara Milan

40 diváků.

12. Kolo

Petrohrad - Oráčov "B"  3:2 (2:2)

Branky: Halámek Lukáš 2, Halámek Tomáš - Pfejfer Josef, Tokar Martin

Rozhodčí: Aksamit Miroslav

20 diváků.

13. Kolo

Mšec "B" - Petrohrad  7:0 (3:0)

Branky: Trkal Jakub 3, Pelc Jiří 2, Neužil Petr, Hanzlík Ondřej

Rozhodčí: Strouhal Jiří

10 diváků.

14. Kolo

Kounov - Petrohrad  7:0 (2:0)

Branky: Amler Martin 3, Pokorný Roman 2, Koukal Jaroslav, Rais Dominik

Rozhodčí: Duchoň Ivo

30 diváků.

15. Kolo

Petrohrad - Kolešovice "B"  2:2 (2:1)

Branky: Kunc David, Halámek Lukáš - Stiska Michal, Herink Jiří

Rozhodčí: Sipoš Jan

20 diváků.

16. Kolo

 Roztoky "B" - Petrohrad  5:1 (0:1)

Branky: Vrábík Miroslav 4, Knot Ondřej - Malík Michal

Rozhodčí: Strouhal Jiří

30 diváků.

17. Kolo

Petrohrad - Hořesedly  0:7 (0:3)

Branky: Francl Jaroslav 2, Drexler Petr, Holeček Jan,

Kubec Milan, Kozák Zdeněk, Kleger Jiří

Rozhodčí: Schoř František

35 diváků.

18. Kolo

Šanov - Petrohrad  9:0 (5:0)

Branky: Sekyra Aleš 4, Růžička Vladan 2, Blecha Miroslav 2, vlastní

Rozhodčí: Aksamit Miroslav

30 diváků.

19. Kolo

Petrohrad - Kněževes "B"  1:3 (0:1)

Branky: Sochor Petr - Hanych Jiří 2, Lenner Ladislav

Rozhodčí: Sýkora Antonín

50 diváků.

20. Kolo

Olešná "B" - Petrohrad  5:4 (2:0)

Branky: Itner Richard 3, Šutera Michal, Telvák Milan - Malík Michal 3, Půta Lukáš

Rozhodčí: Blín Miloslav

50 diváků.

21. Kolo

Petrohrad - Lubná  1:8 (1:3)

Branky: Halámek Lukáš - Bařtipán Jaroslav 4, Trejbal Adam 2, Volf Petr, Vopat Denis

Rozhodčí: Rous Stanislav

40 diváků.

22. Kolo

Slabce - Petrohrad  3:0 (1:0)

Branky: Klekner Vladimír, Macák Tomáš, Vaněk Mikuláš

Rozhodčí: Schoř František

50 diváků.

23. Kolo

Hřebečníky - Petrohrad  4:2 (1:1)

Branky: Fojtík Michal, Lavička Karel, Vejtasa Radek,

Bendl Jiří - Halámek Lukáš, Sochor Petr

Rozhodčí: Kozák Lubomír

20 diváků.

24. Kolo

Petrohrad - Panoší Újezd  5:0 (1:0)

Branky: Malík Michal 2, Černý Michal 2, Sochor Petr

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

30 diváků.

25. Kolo

Oráčov "B" - Petrohrad  4:2 (2:2)

Branky: Sejpka Petr, Jeníček David, Takács István,

Podolák Miroslav - Malík Michal, Zelenka Martin

Rozhodčí: Schoř František

15 diváků.

26. Kolo

Petrohrad - Mšec "B"  3:0 (kontumace)