Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 

• Archiv Sezóny 11/12

⇒ Tabulka přeboru dvě kola před koncem

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Sj. Chrášťany 24 17 4 3 82: 20 55   ( 19)
 
2. TJ Šanov 24 17 3 4 83: 33 54   ( 18)
 
3. So. Mšec B 24 17 2 5 80: 35 53   ( 17)
 
4. FK Kněževes B 24 16 1 7 109: 49 49   ( 13)
 
5. ESTA Oráčov B 24 13 2 9 78: 45 41   ( 5)
 
6. TJ Roztoky B 24 12 4 8 69: 51 40   ( 1)
 
7. B. Lubná 24 13 1 10 49: 40 40   ( 4)
 
8. So. Petrohrad 24 12 2 10 51: 62 38   ( 2)
 
9. FC Hořesedly 24 11 4 9 78: 55 37   ( 1)
 
10. M. Hřebečníky 25 10 4 11 64: 73 34   ( -2)
 
11. FALCO Kounov 24 9 4 11 50: 61 31   ( -5)
 
12. ČL Kolešovice B 24 6 4 14 37: 67 22   (-14)
 
13. FC Po Olešná B 23 6 3 14 51: 74 21   (-12)
 
14. So. Lodenice 24 6 2 16 45: 95 20   (-16)
 
15. TJ Slabce 24 5 2 17 40: 78 17   (-19)
 
16. FK Svojetín 24 0 2 22 17:145 2   (-34)
 

⇒ Tabulka střelců dvě kola před koncem 

Tabulka Střelců OP

Hráč

Celek

Počet Zásahů
Drexler Petr FC Hořesedly 33
Vrábík Jan FK Kněževes "B" 25
Sekyra Aleš TJ Šanov 22
Cívka Roman So. Mšec "B" 18

 

  Střelci Petrohrad

Hráč Počet Zásahů
Halámek Lukáš 14
Halámek Tomáš 6
Jelínek Petr 6
Kunc Jan 6

 

 Hráči, kteří odešli na hostování:

Sochor Petr       3           

⇒ Tabulka karty dvě kola před koncem

Hráč Žlutá Karta Červená Karta
Čoka Ondřej 1 -
Gonda Lukáš 2 -
Halámek Lukáš 1 -
Halámek Tomáš 4 -
Jelínek Petr 4 1
Sochor Petr 1 -
Sochor Rudolf 1 -
Matoušek Karel 1 -
Masopust Karel 2 -
Kunc David 3 1
Kunc Jan 2 -
Černý Michal 2 -
Šácha Jan 1 1
Hejda Petr 2 -
Prištic Martin 1 -

⇒ Původní rozpis utkání 

Rozlosování "A" mužstva v ročníku 2011 - 2012 JARO

Hrací Den Kolo Datum Utkání Začátek Utkání Domácí - Hosté
Neděle 16. 11.3.2012 13:30 Sokol - FALCO Kounov
Neděle 17. 18.3.2012 15:00 FC Po Olešná "B" - Sokol
Neděle 18. 25.3.2012 13:30 Sokol - TJ Šanov
Neděle 19. 1.4.2012 10:00 ESTA Oráčov "B" - Sokol
Neděle 20. 8.4.2012 13:30 Sokol - METEOR Hřebečníky
Neděle 21. 15.4.2012 14:00 TJ Roztoky "B" - Sokol
Neděle 22. 22.4.2012 13:30 Sokol - Sokol Mšec "B"
Neděle 23. 29.4.2012 10:00 Sokol Lodenice - Sokol
Neděle 24. 6.5.2012 13:30 Sokol - TJ Slabce
Neděle 25. 13.5.2012 10:00 Baník Lubná - Sokol
Neděle 26. 20.5.2012 13:30 Sokol - FK Svojetín
Neděle 27. 27.5.2012 17:00 FC Hořesedly - Sokol
Neděle 28. 3.6.2012 13:30 Sokol - FK Kněževes "B"
Neděle 29. 10.6.2012 13:30 Sokol - ČL Kolešovice "B"
Neděle 30. 17.6.2012 17:00 Slavoj Chrášťany - Sokol

 

Rozlosování "A" mužstva v ročníku 2011 - 2012 PODZIM

Hrací Den Kolo Datum Utkání Začátek Utkání Domácí - Hosté
Sobota 1. 13.8.2011 10:00 FALCO Kounov - Sokol
Neděle 2. 21.8.2011 13:30 Sokol - FC Po Olešná "B"
Neděle 3. 28.8.2011 10:00 TJ Šanov - Sokol
Neděle 4. 4.9.2011 13:30 Sokol - ESTA Oráčov "B"
Sobota 5. 10.9.2011 10:00 Meteor Hřebečníky - Sokol
Neděle 6. 18.9.2011 13:30 Sokol - TJ Roztoky "B"
Neděle 7. 25.9.2011 10:00 Sokol Mšec "B" - Sokol
Neděle 8. 2.10.2011 13:30 Sokol - Sokol Lodenice
Neděle 9. 9.10.2011 16:00 TJ Slabce - Sokol
Neděle 10. 16.10.2011 13:30 Sokol - Baník Lubná
Neděle 11. 23.10.2011 10:00 FK Svojetín - Sokol
Neděle 12. 30.10.2011 13:30 Sokol - FC Hořesedly
Neděle 13. 6.11.2011 10:00 FK Kněževes "B" - Sokol
Neděle 14. 13.11.2011 14:00 ČL Kolešovice "B" - Sokol
Neděle 15. 20.11.2011 13:30 Sokol - Slavoj Chrášťany

 

⇒ Všechny výsledky

1. Kolo

Kounov - Petrohrad  2:3 (0:1)

Branky: Dupač Zdeněk, Krejza Ondřej - Sochor Petr 2, Halámek Lukáš

Rozhodčí: Kozák Lubomír

30 diváků.

2. Kolo

Petrohrad - Olešná "B"  4:2 (1:2)

Branky: Čoka Ondřej 2, Půta Lukáš, Kunc Jan - Ličman Milan, Sládek Jan

Rozhodčí: Strouhal Jiří

50 diváků.

3. Kolo

Šanov - Petrohrad  2:2 (1:0)

Branky: Růžička Vladan, Fronk Zbyněk - Halámek Tomáš, Šácha Jan

Rozhodčí: Švácha Josef

50 diváků.

4. Kolo

Petrohrad - Oráčov "B"  1:1 (1:1) po následné kontumaci 0:3

Branky: Halámek Tomáš - Pfejfer Josef

Rozhodčí: Polívka Zdeněk

70 diváků.

5. Kolo

Hřebečníky - Petrohrad  4:5 (2:2)

Branky: Ledvina Zdeněk 3, Šebek Tomáš - Halámek Lukáš 2,

Halámek Tomáš, Halámek Jakub, Sochor Petr

Rozhodčí: Klekner Vladimír

30 diváků.

6. Kolo

Petrohrad - Roztoky "B"  5:2 (4:1)

Branky: Halámek Lukáš 3, Wilhelm Vojtěch 2 - Kaplan Miroslav, Pešta Petr

Rozhodčí: Aksamit Miroslav

30 diváků.

7. Kolo

Mšec "B" - Petrohrad  3:2 (1:1)

Branky: Vajnar Luboš 2, Vančura Josef - Halámek Lukáš 2

Rozhodčí: Kozák Lubomír

40 diváků.

8. Kolo

Petrohrad - Lodenice  3:0 (0:0)

Branky: Halámek Lukáš 2, Androvič Josef

Rozhodčí: Šipoš Jan

35 diváků.

9. Kolo

Slabce - Petrohrad  3:3 (3:0) po následné kontumaci 3:0

Branky: Čihák Luděk, Tvrz Jaroslav, Čiha Jiří - Androvič Josef 2, Jelínek Petr

Rozhodčí: Lédl Jiří

40 diváků.

10. Kolo

Petrohrad - Lubná  1:5 (0:3)

Branky: Kunc David - Beneš Michal 2, Trejbal Michal, Trejbal Adam, Šesták Jan

Rozhodčí: Švácha Josef

40 diváků.

11. Kolo

Svojetín - Petrohrad  2:3 (0:1)

Branky: Berovič Meho, Ksandr František - Jelínek Petr 2, Halámek Jakub

Rozhodčí: Šefara Milan, Polívka Zdeněk, Klenot Filip

30 diváků.

12. Kolo

Petrohrad - Hořesedly  2:1 (1:1)

Branky: Halámek Tomáš, Halámek Lukáš - Drexler Petr

Rozhodčí: Aksamit Miroslav

40 diváků.

13. Kolo

Kněževes - Petrohrad  8:1 (3:0)

Branky: Kříž Jiří 2, Kostka Pavel, Krob Petr, Malafa Luboš, Vrábík Jan, Hanych Jiří,

Vaníček Radek - Sochor Rudolf

Rozhodčí: Sýkora Antonín

30 diváků.

14. Kolo

Kolešovice - Petrohrad  2:2 (0:1)

Branky: Daniš Jaroslav, Rudovský Oto - Halámek Tomáš, Malík Michal

Rozhodčí: Šefara Milan

70 diváků.

15. Kolo

Petrohrad - Chrášťany  1:2 (0:0)

Branky: Halámek Lukáš - Loula Kryštof 2

Rozhodčí: Strouhal Jiří, Klekner Vladimír, Šefara Milan

50 diváků.

16. Kolo

Petrohrad - Kounov  4:1 (1:0)

Branky: Jelínek Petr 2, Halámek Jakub, Kunc Jan - Krejza Ondřej

Rozhodčí: Sýkora Antonín

20 diváků.

17. Kolo

Olešná "B" - Petrohrad  0:2 (0:2)

Branky: Malík Michal, Kunc Jan

Rozhodčí: Šefara Milan

20 diváků.

18. Kolo

Petrohrad - Šanov  0:1 (0:0)

Branky: Sekyra Aleš

Rozhodčí: Schoř František

30 diváků.

19. Kolo

Oráčov "B" - Petrohrad  8:1 (3:0)

Branky: Bařtipán Jaroslav 4, Sejpka Petr, Jeníček David, Tokar Martin,

Richtr Milan - Jelínek Petr

Rozhodčí: Sýkora Antonín

30 diváků.

20. Kolo

Petrohrad - Hřebečníky  0:2 (0:2)

Branky: Tošnar Petr 2

Rozhodčí: Kozák Lubomír

30 diváků.

21. Kolo

Roztoky "B" - Petrohrad  8:2 (1:1)

Branky: Krůta Tomáš 2, Farkas Michal 2, Mikovec Martin, Fuksa Tomáš,

Wittmann Robert, Rous Stanislav - Halámek Tomáš, Malík Michal

Rozhodčí: Schoř František

20 diváků.

22. Kolo

Petrohrad - Mšec "B"  2:1 (2:0)

Branky: Malík Michal, Kunc Jan - Prokop Radek

Rozhodčí: Reiprich Václav

80 diváků.

23. Kolo

Lodenice - Petrohrad  0:3 (0:2)

Branky: Kunc Jan 2, Malík Michal

Rozhodčí: Sýkora Antonín

10 diváků.

24. Kolo

Petrohrad - Slabce  3:0 (1:0)

Branky: Halámek Lukáš 2, Černý Michal

Rozhodčí: Rendl Jiří

40 diváků.

25. Kolo

V tomto kole se buď nehrálo, nebo není znám oficiální výsledek. (zdroj: nv.fotbal.cz)

26. Kolo

V tomto kole se buď nehrálo, nebo není znám oficiální výsledek. (zdroj: nv.fotbal.cz)