Jdi na obsah Jdi na menu
 

Spartak Lubenec - Sokol Petrohrad 6 : 0

p6040005.jpg

foto: Josef Androvič

 Už před samotným utkáním naše mužstvo mělo problémy. Sestavu jsme skládali horko těžko a nakonec jsme byli rádi, že jsme měli alespoň jednoho hráče na střídání. K tomuto zápasu jsme také vyjeli bez našeho kouče. 

Začátek zápasu nebyl hrozný. Domácí hráče jsme stíhali. Měli jsme i několik dobrých příležitostí, které se nám bohužel nepodařilo využít. Ke konci první půle jsme obdrželi branku. Přesto naše situace nebyla tragická. Byli jsme důstojným soupeřem. Jenomže po přestávce jako kdyby na hřiště nastoupilo jiné mužstvo. Na začátku druhé půle jsme obdrželi druhou branku a zápas se tím rozhodl. V tu chvíli si hráči přestali plnit své povinnosti a začali se hrnout dopředu. Dozadu se nestíhalo. Přišli fauly, které brzdily rychlé protiútoky soupeřů. Ke konci zápasu byl vyloučen náš brankář za slovní napadení rozhodčího. Zápas jsme více méně dohráli z donucení. Výsledek hovoří jednoznačně 6:0 pro domácí Lubenec.

Doufejme, že se z toho ponaučíme a přijde zlepšení.

 © Pepa Androvič

   

 

Náhledy fotografií ze složky Lubenec ⇔ Petrohrad

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář